FITNESS & BODYBUILDING

FLEX Fitness merkezinde son teknoloji ekipman olarak kabul edilen WELLNESS MATE SİSTEMLİ TECHNOGYM SELECTION ekipmanlarla size özel olarak hazırlanmış antrenman programlarını uygulayabileceksiniz. Rahat çalışma ortamının sunulduğu fitness salonunda hareketi yaparken ekipmanlarda bulunan WELLNESS MATE teknoloji ile hareketi doğru yapmanızı sağlayacak, set aralarında dinlenme sürelerini ekrandan izleyebileceksiniz. Daha birçok özelliği ile antrenmanlarınızdan kesin ve etkin sonuçlar alabileceksiniz.

CARDIOVASCULER

Farklı cardio ekipmanları (arc trainer, koşu bantı, bisiklet, eliptical) ile donatılmış fitness merkezinde eğitmenlerin vereceği programla antreman programınızı gerçekleştirebileceksiniz. Fitness salonuna devamlı temiz oksijen verilmesi ile elde edilen fresh ortamda daha uzun rahat antreman yapma imkanı sunulmaktadır. Kardio antremanızı belirlerken eğitmenler yaş, cinsiyet, kilo ve sağlık durumunuzu analiz ederek size uygun program çıkartılmaktadır. Arc trainer, koşu bantı, elliptical, bisiklet gibi ekipmanlarla sıra beklemeden antreman yapmanın keyfini çıkartın.

FREEWEIGHT SERBEST AĞIRLIK ALANI

TECHNOGYM PURE STENGTH ekipmanlarla donatılmış FLEX Health Club'ın freeweight bölümünde uzman eğitmenlerin vereceği antreman programları ile hedefe yönelik antreman programları uygulanmaktadır. Fitness veya bodybuilding (vücut geliştirme) hedefinizi gerçekleştirmek için en iyi ekipmanlarla çalışabileceksiniz. Profesyonel hazırlanan antrenman programları ve beslenme programı desteği ile etkin antrenmanlar uygulanmaktadır.