GRUP EGZERSİZİ

YOGALATES (Yoga Pilates)

Flex® Health Club’de uygulan Yogalates; Esneklik, meditasyon ve kilo vermenin kombinasyonunu olan Yoga ile kas kuvvetlenmesi ve şekillenmesini oluşturan Pilates’in kombinasyonudur. Bu kombinasyon daha kuvvetli olmanızı, estetik görünüme kavuşmanızı, sağlıklı olmanızı sağlayacaktır. Yogalatesin avantajı yeni başlayanlar ve ileri seviyedekilerin beraber uygulayabilmesine uygundur.
Sonuç olarak Yogalates, mükemmel bir şekillenme sağlayarak, stresden arınmanızı ve iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

PILATES

Ekipmanlı özel pilates derslerini veren eğitmenlerimiz tarafından uygulan pilates grup dersimiz pilates topu, bant ve matlarla uygulanmaktadır. Özellikle duruş bozuklarının düzeltilmesinde, sırt ve boyun ağrılarının önüne geçilmesini sağlayan bu derste sırt ve beliniz kuvvetlenecektir.Kaslarınız esneten ve uzatan bu dersi sizi daha iyi bir görünüme kavuşturacaktır. Genellikle herkesin rahatlıkla katılabileceği bir derstir. Nefes alış ve verişin önemli olduğu bu derste bütün vucüdunuzu çalıştırırken daha etkin sonuç almanızı sağlayacaktır. Flex® Health Club spor merkezinde uygulan pilates grup derslerinde dengeniz gelişecek, kordinasyonunuz artacak ve stres seviyeniz azalacaktır.

BODYPUMP

Bütün fitness hareketleri içeren dumbell kullanılarak uygulanan, yağ yakımı ve sıkılaşma için ideal yüksek ritimli bu dersi mutlaka deneyin. Vücudunuzun bütün bölgelerini çalıştıran bu dersle kalori yakımını sağlarken sıkılaşmanızı ve vücut adale dengesini sağlayacaktır.

SPINNING FLEX® CYCLE

Aerobik aktivitesi olan spinning özel tasarlanmış olan bisikletlerle yapılmaktadır. Müzik eşliğinde eğitmenin yönlendirmesiyle dışarda antrenman yapıyormuş gibi hızlanıp yavaşlayan temposuyla zaman zaman da oturarak ve ayakta olmak üzere ağırlaştırıp sizi zorlayarak yüksek kalori harcatan derstir.

KICK-THAI BOXING

AIKIDO

… diğer birçok aktive.