4 AY FITNESS

100 tl

Toplam : 400 TL

8 AY FITNESS

75 tl

Toplam: 600 TL

12 AY FITNESS

75 TL

Toplam: 900 TL

Nakit ve tüm kredi kartları geçerlidir. Vade farksız worldcard, bonuscard, axess, maximum kartlara 4 taksittir. Kayıt esnasında ödeme yapıp üyeliğinizi hemen başlatabilirsiniz. Kayıt yaptırdıktan sonra üyeliğiniz bittiğinizde kayıt yenileme yapmak isterseniz yeni kayıt açılmaktadır. Otomatik yenileme yapılmamaktadır.

Kayıt nasıl yaptırabilirim?

Antrenmana başladığınız gün kısa bir üyelik formu doldurup ödeme işlemiyle hemen başlayabilirsiniz. Ya da istediğiniz tarihte de başlatabilirsiniz.

Üyeliğe neler dahildir?

Üyelik tüm gün fitness üyeliğidir. Hafta içi 09:00-22:45 hafta sonu ise 09:00-20:00 arası kullanımı kapsamaktadır. Fitness antremanı yapacağınız kardiyo alanı, fitness ekipmanları alanı, serbest ağırlık bölümünü dilediğiniz gün ve saatlerde kullanabilirsiniz. Ücretsiz otopark alanı bulunmaktadır. Soyunma odalarında antrenman esnasında eşyalarınızı kilitleyebilirsiniz.

Üyelik yenileme ve diğer detaylar nasıldır?

Üyelik bitiminde istediğiniz taktirde kayıt yenileyebilirsiniz. Üyeliğiniz bittiğinde gelmediğiniz taktirde üyeliğiniz iptal edilmektedir. İptal işlemi için uğraşmanıza gerek yoktur. Üyelikte kredi kartı bilgileriniz kaydedilmez.