Fitness & Bodybuilding

FLEX Fitness merkezinde son teknoloji ekipman olarak kabul edilen WELLNESS MATE SİSTEMLİ TECHNOGYM SELECTION ekipmanlarla size özel olarak hazırlanmış antrenman programlarını uygulayabileceksiniz. Rahat çalışma ortamının sunulduğu fitness salonunda hareketi yaparken ekipmanlarda bulunan WELLNESS MATE teknoloji ile hareketi doğru yapmanızı sağlayacak, set aralarında dinlenme sürelerini ekrandan izleyebileceksiniz. Daha birçok özelliği ile antrenmanlarınızdan kesin ve etkin sonuçlar alabileceksiniz.

Freeweight Serbest Ağırlık

TECHNOGYM PURE STENGTH ekipmanlarla donatılmış FLEX Health Club’ın freeweight bölümünde fitness veya bodybuilding (vücut geliştirme) hedefinizi gerçekleştirmek için en iyi ekipmanlarla çalışabileceksiniz. 

https://www.high-endrolex.com/40

Cardiovasculer

Farklı cardio ekipmanları (arc trainer, koşu bantı, bisiklet, eliptical) ile fitness merkezimiz donatılmıştır. Fitness salonuna devamlı temiz oksijen verilmesi ile elde edilen sağlıklı ortamda rahat antreman yapma imkanı sunulmaktadır. Kardio antremanızı yaş, cinsiyet, kilo ve sağlık durumunuza göre uygun programlarla antrenmanızı gerçekleştirin. Arc trainer, koşu bantı, elliptical, bisiklet gibi ekipmanlarla sıra beklemeden antreman yapmanın keyfini çıkartın.