Fitness, kick boks, boks, aikido, self-defense, pilates branşlarında size özel bire-bir özel ders ( personal training ) dersleri verilmektedir. Ders süreleri branşlara göre 50-60 dk. arasındadır. Kişiye özel personal training dersleri ile hızlı öğrenme, hızlı sonuç almanız mümkündür. Kendi branşındaki uzman eğitmenlerimizle personal training ( kişiye özel ders ) alabilirsiniz. 

Ayrıca derslerimizi merak ediyorsanız eğitmenimizle ücretsiz demo dersi yapıp sonrasında da karar kayıt olabilirsiniz. Fitness veya vücut geliştirme için kişiye özel personal training derslerinde önce yağ analiziniz yapılarak, sağlık durumu, önceki spor geçmişiniz ve diğer konular değerlendirilip hedefinize uygun olarak özel derslerle personal trainer ile son teknoloji fitness ekipmanları kullanılarak bire-bir fitness özel dersi alabilirsiniz. Adım adım ilerleme kaydederek kalıcı ve sağlıklı sonuçlara ulaşmanız sağlanacaktır. Fitness veya vücut geliştirme amacına uygun olarak personal trainer sizin antrenman programlarınızı en doğru şekilde uygulamanızı sağlayacak, antrenman düzeninizi ve beslenmenizi düzenleyip motivasyonunuzu sağlayacaktır. 

Technogym marka wellness mate teknolojisine sahip fitness ekipmanları ve Technogym Pure Srength ağırlık ekipmanları ile personal trainerın göstereceği programlarla forma girin. Kas gelişimi, form tutma, yağ yakımı amaçlarına uygun sizin program seviyenizi ve antrenman programınız belirlenecektir. 

Kişiye özel ders almak için ve tanışma dersi için 05443262193 veya 02163247766 ulaşabilirsiniz.