Flex

Personal Training

PT Özel ders fiyatları

  • 10 ders paketlerde ders başına 600 TL toplam 6.000 TL
  • 20 ders paketlerde ders başına 550 TL toplam 11.000 TL

10 derslik paketler ile başlayabilirsiniz. İlk kez başladığınızdaa sadece 1 ders satın alıp karar verebilirsiniz. Özel ders antrenman süresi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kişiye özel antrenman faydalanmak için eğitmenimizle tanışıp ders hakkında bilgi için 02163247766 telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Dersler rezervasyon durumuna göre size uygun günler ve saatler belirlenmektedir. Haftada minimum 2 gün olacak şekilde kişiye özel antrenmanlar yapılmaktadır. Güç kazanımı, kas gelişimi ve fazla vücut yağ oranının azaltmak için kişiye özel personal training antrenmanlarına başlayın.

PT Özel dersleri hakkında bilgi

Kişiye özel antrenör size özel antrenman programı ile hızlı ve etkin sonuçlar alabilirsiniz. Öncelikle yağ analizi ile amacınıza uygun bir program hazırlanmaktadır.

Personal Training antrenmanları ile kendi vücut ağırlığınızı kullanarak güç ve kondisyona yönelik egzersiz yapabilirsiniz. Yüksek yoğunluklu antrenmanın faydaları ile güç artışı ve hızlı forma girmeniz mümkün. Personal Training kişiye özel PT özel derslerimizi deneyip size özel programla hedefinize yönelik antrenmanlara başlayın. Dayanıklılık, kuvvet artışı, esneklik kazanma, koordinasyon ve denge gibi gelişimize katkı sağlar.