Personal Training

Personal Training antrenmanları ile kendi vücut ağırlığınızı kullanarak güç ve kondisyona yönelik egzersiz yapabilirsiniz. Yüksek yoğunluklu antrenmanın faydaları ile güç artışı ve hızlı forma girmeniz mümkün. Personal Training kişiye özel PT özel derslerimizi deneyip size özel programla hedefinize yönelik antrenmanlara başlayın. Dayanıklılık, kuvvet artışı, esneklik kazanma, koordinasyon ve denge gibi gelişimize katkı sağlar.

Özel ders seçenekleri

Kişiye özel antrenör size özel antrenman programı ile hızlı ve etkin sonuçlar alabilirsiniz. Öncelikle yağ analizi ile amacınıza uygun bir program hazırlanmaktadır.

Minimum 10 derslik paketler ile başlayabilirsiniz. Özel ders antrenman süresi yaklaşık 1 saat sürmektedir. Kişiye özel antrenman faydalanmak için eğitmenimizle tanışıp ders hakkında bilgi alıp hemen başlayabilirsiniz. 

Dersler rezervasyon durumuna göre size uygun günler ve saatler belirlenmektedir. Haftada minimum 2 gün olacak şekilde kişiye özel antrenmanlar yapılmaktadır. Güç kazanımı, kas gelişimi ve fazla vücut yağ oranının azaltmak için kişiye özel personal training antrenmanlarına başlayın.